Tutoriale Counter-Strike
Ne-am mutat pe www.laleagane.net !!
Tutoriale Counter-Strike
Ne-am mutat pe www.laleagane.net !!
Tutoriale Counter-Strike
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Tutoriale pentru Counter-Strike 1.6 si CS:S
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tutorial CS in romana

In jos 
AutorMesaj
sTaTuS
Administrator
Administrator
sTaTuS


Mesaje : 157
Puncte : 428
Power on Forum : 0
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Blaj

Tutorial CS in romana Empty
MesajSubiect: Tutorial CS in romana   Tutorial CS in romana EmptyMar Iul 20, 2010 2:36 pm

Download : Fisierul Meu

Descriere:



Acest fisier se dezarhiveaza in folderul Cstrike\Resource\ peste fisierul GameMenu.res.

Daca nu gasiti calea de dezarhivare specificata mai in sus atunci intrati in folderul in care este instalat Counter-Strike si faceti un search: "GameMenu". Dupa ce localizati fisierul il inlocuiti cu cel downloadat.

O sa aveti meniul in limba romana dupa cum se poate vedea in pozele de mai jos.
Daca doriti sa schimbati numele comenzilor de pe meniu nu aveti decat sa deschideti fisierul downloadat cu notepad sau wordpad si sa editati variabilele.
ATENTIE: inainte de a te apuca de modificat fisierul ar fi bine sa ai o copie a lui in caz ca o dai in bara!


GameMENU trebuie extras in :

Acest fisier se dezarhiveaza peste GameMenu.res aflat in folderul cstrike\Resource\. Meniul jocului va fi in limba Romana. Daca vrei sa personalizezi comenzile meniului urmeaza tutorialul de mai jos:
Tutorial meniu Counter-Strike in limba Romana.
sTaTuS este deconectat
Sus In jos
https://tutorialecstrike.catsboard.com
 
Tutorial CS in romana
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Tutorial cum sa devi un jucator bun
» Tutorial lag sub 20
» Tutorial FPS mare
» Tutorial culori cs
» Tutorial instalare rank\top

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tutoriale Counter-Strike :: Counter-Strike :: Tutoriale-
Mergi direct la:  
Parteneri Tutoriale C-Strike Community
(DISTRACTIE-MAXIMA) - Jocuri, Filme, Programe, Tutoriale pe Dr-Hellas.ForumZ.Ro !
Tutorial CS in romana Hw_bannercreează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente